Zamówienia online

Tadek 10.02.2021

Polecane: Mój blog

Klient jest sercem każdej firmy. Jeśli nigdy wcześniej tego nie spotkałeś, zapraszamy do rejestracji na www.gobetokatka.pl. Witryna jest otwarta dla reszty świata. Znajdziesz tam wszelkiego rodzaju informacje o swojej firmie, a także wiele praktycznych ćwiczeń, które sprawdzą Twoją wiedzę, umiejętności i kompetencje.

Na konto zarejestrowane w serwisie otrzymasz unikalny kod autoryzacyjny dla swojej firmy. Ten kod ma szereg funkcji, które pozwalają rozpocząć wysyłanie zaproszeń do klientów z Twojej branży. W pierwszym uzyskasz dostęp do danych osobowych klientów. Jeśli dla innych klientów zechcesz udzielić im różnego rodzaju rabatów, otrzymasz specjalne kody. Drugim zadaniem będzie analiza aktualnych zachowań zakupowych klientów i zaproponowanie odpowiednich zakupów. Trzecim będzie stworzenie sklepu internetowego, w którym klienci będą mogli zarejestrować się w serwisie i dokonywać zakupów z wykorzystaniem dostarczonych rozwiązań. W sklepie internetowym możesz tworzyć zarówno zamówienia stacjonarne, jak i przenośne.

Sklep internetowy posiada zaawansowany system płatności z niezbędnymi zabezpieczeniami, jest to system, który pozwala zachować dane klienta. Sklepem zarządza serwis danych osobowych klienta. Odbywa się to poprzez wprowadzenie danych klienta bezpośrednio do bazy danych, a następnie wysłanie zaproszeń do użytkowników. Więcej informacji na: customers.gobetokatka.pl.

Polecane: Biuro nieruchomości Teneryfa

Polecane: Gry na PC

Tagi: zamówienia firmy klientów rodzaju swojej serwisie klienta zamówienia publiczne 2021 zamówienia sektorowe zamówienia bagatelne zamówienia bagatelne 2021 regulamin zamówienia z wolnej ręki zamówienia publiczne ustawa zamówienia publiczne