Zamówienia online

Tadek 10.02.2021

Klient jest sercem każdej firmy. Jeśli nigdy wcześniej tego nie spotkałeś, zapraszamy do rejestracji na www.gobetokatka.pl. Witryna jest otwarta dla reszty świata. Znajdziesz tam wszelkiego rodzaju informacje o swojej firmie, a także wiele praktycznych ćwiczeń, które sprawdzą Twoją wiedzę, umiejętności i kompetencje.

Na konto zarejestrowane w serwisie otrzymasz unikalny kod autoryzacyjny dla swojej firmy. Ten kod ma szereg funkcji, które pozwalają rozpocząć wysyłanie zaproszeń do klientów z Twojej branży. W pierwszym uzyskasz dostęp do danych osobowych klientów. Jeśli dla innych klientów zechcesz udzielić im różnego rodzaju rabatów, otrzymasz specjalne kody. Drugim zadaniem będzie analiza aktualnych zachowań zakupowych klientów i zaproponowanie odpowiednich zakupów. Trzecim będzie stworzenie sklepu internetowego, w którym klienci będą mogli zarejestrować się w serwisie i dokonywać zakupów z wykorzystaniem dostarczonych rozwiązań. W sklepie internetowym możesz tworzyć zarówno zamówienia stacjonarne, jak i przenośne.

Sklep internetowy posiada zaawansowany system płatności z niezbędnymi zabezpieczeniami, jest to system, który pozwala zachować dane klienta. Sklepem zarządza serwis danych osobowych klienta. Odbywa się to poprzez wprowadzenie danych klienta bezpośrednio do bazy danych, a następnie wysłanie zaproszeń do użytkowników. Więcej informacji na: customers.gobetokatka.pl.

Tagi: zamówienia firmy klientów rodzaju swojej serwisie klienta zamówienia publiczne 2021 zamówienia sektorowe zamówienia bagatelne zamówienia bagatelne 2021 regulamin zamówienia z wolnej ręki zamówienia publiczne ustawa zamówienia publiczne